מנתח אבחון UCT 13C לזיהום H.pylori

מנתח אבחון UCT 13C לזיהום H.pylori

מנתח אבחנת UCT 13C לזיהום H.pylori
שוחח עכשיו

פרטי המוצר

微信图片_20200706113121הליקובקטר פילורי (H.pylori) הוא סוג של חיידקים. חיידקים אלה יכולים להיכנס לגופך ולחיות בדרכי העיכול שלך. לאחר שנים רבות הם יכולים לגרום לפצעים, המכונים כיבים, ברירית הבטן או בחלקה העליון של המעי הדק. עבור אנשים מסוימים זיהום יכול להוביל לסרטן הקיבה.


ה. פילורינטר מעביר את גופך, הוא תוקף את רירית הבטן, מה שמגן בדרך כלל מפני החומצה שגופך משתמש בעיכול המזון. ברגע שהחיידקים גרמו מספיק נזק, חומצה יכולה לעבור את הרירית, מה שמוביל לכיבים. אלה עלולים לדמם, לגרום לזיהומים או למנוע ממזון לעבור דרך דרכי העיכול שלך.אתה יכול לקבל H. מזון, מים או כלים פילוריפרום. זה נפוץ יותר במדינות או ביישובים שחסרים להם מים נקיים או מערכות ביוב טובות. אתה יכול גם לאסוף את החיידקים דרך מגע עם הרוק או נוזלי גוף אחרים של אנשים נגועים.


תסמינים:

Stomach-Ulcer-Symptoms


אִבחוּן:

בדיקת נשימה בשתן 13c היא הליך אבחון מהיר המשמש לזיהוי זיהומים על ידי הליקובקטר פילורי, חיידק ספיראלי המעורב בגסטריטיס, כיב בקיבה ומחלות כיב פפטי. זה מבוסס על יכולתו של ה. פילורי להמיר אוריאה לאמוניה ופחמן דו חמצני. מומלץ לבצע בדיקות נשימה של אוריאה בהנחיות החברה המובילות כבחירה מועדפת ולא פולשנית לגילוי H. Pylori לפני ואחרי הטיפול.

13-c-urea-breath-test-n

H-Pylori-Diagnostic-Reagent-Rapid-Test-C13-UBT-for-Infrared-Spectrometer


Hot Tags: מנתח אבחון 13c ubt לזיהום hylpylori, יצרנים, ספקים, מפעל, סיטונאי, קנה, מחיר, גסטרואנטרולוגיה, מדגם חינם

חקירה

You Might Also Like