מבחן Hp אבחון מהיר של Ivd

מבחן Hp אבחון מהיר של Ivd

בדיקת hp אבחנת IVP מהירה H.pylori מפושט ל- hp, לרוב טפילים ברקמת הרירית בקיבה, הוא הגורם הפתוגני העיקרי למחלות פפטיות רבות כמו דלקת קיבה כרונית וכיב פפטי. שיטות סינון רבות בוצעו גם הן קלינית, וכולן ...
שוחח עכשיו

פרטי המוצר

מבחן hp אבחון מהיר IVD

H.pylori מפושט ל- hp, לרוב טפילים ברקמת הרירית בקיבה, הוא הגורם הפתוגני העיקרי של מחלות פפטיות רבות כגון דלקת קיבה כרונית וכיב פפטי. שיטות סינון רבות בוצעו גם הן קלינית, לכולן חסרונות, אך בדיקת האבחון המהירה של 13c ubt ivd, שרק נושמת נשימה אחת, נוחה ומהירה לבדיקה, גילוי לא פולשני, בטן שלמה וגבוהה- שיעור בדיקת דיוק.


ראשית יש לבצע את הבדיקה במצב צום או לאחר שעתיים של אכילה.


בדיקת האבחון המהירה של 13c ubt ivd משתמשת בעיקר בהליקובקטר פילורי לייצור urease, שיכול לפרק אוריאה אוראלית עם תווית 13C לאמוניה ו- CO2 עם תווית 13C, אשר מתגלה על ידי המכשיר כאשר הוא נשוף דרך הריאות.

תהליך הבדיקה:

1. לאחר שהבודק הרפואי עוצר את נשימתו למשך 5 שניות, הסר את מכסה כרית האוויר התחתונה (לפני נטילת התרופה), נשוף זמן ממושך, נשף את האוויר בריאות ככל האפשר, פוצץ את כרית האוויר , סגור את הכובע בחוזקה, ואסף את השקית הראשונה את שקית הדגימה לנשימה ומלא את התווית.

2. קח כמוסות מיוחדות (מסומנות בפחמן 13) עם מים חמים.

3. שב והמתין 30 דקות.

4. הסר את מכסה שקית הדגימה (לאחר נטילת התרופה), פוצץ את הפה בפה, נשף זמן רב, נשף את הריאות ככל האפשר, פוצץ את כרית האוויר, סגר את הכובע בחוזקה, אסף את שקית הדגימה השנייה לנשיפה, מלא את התווית.

5. הניחו את שתי שקיות הדגימה של הגז שנאסף על מכשיר ספציפי לניתוח.

6. התוצאה תלויה בעיקר ביחס הסופי, ניתן לאבחן פחות מארבעה כחלילובקטר פילורי שלילי, ויותר מארבעה הליקובקטר פילורי חיובי.Hot Tags: בדיקת hp אבחון מהירה במהירות, יצרנים, ספקים, מפעל, סיטונאות, קנייה, מחיר, גסטרואנטרולוגיה, מדגם חינם

חקירה

You Might Also Like