ערכת UC מכירה של ספק 13c לאיתור מדויק של הליקובקטר פילורי

ערכת UC מכירה של ספק 13c לאיתור מדויק של הליקובקטר פילורי

מכירת ספקים בערכת 13c ubt לאיתור מדויק של הליקובקטר פילורי בשנים האחרונות, שכיחות מחלות הקיבה נעשתה צעירה יותר ויותר, ושכיחות החולים בגיל העמידה גדלה גם היא משנה לשנה. על פי ארגון הבריאות העולמי, הליקובקטר פילורי ...
שוחח עכשיו

פרטי המוצר

ערכת ספק 13c ubt למכירה לאיתור מדויק של הליקובקטר פילורי


בשנים האחרונות שכיחות מחלות הקיבה נעשתה צעירה יותר ויותר, ושכיחות חולים בגיל העמידה עלתה גם היא משנה לשנה. על פי נתוני ארגון הבריאות העולמי, הליקובקטר פילורי (HP) הוא אחד החיידקים עם שיעור הזיהומים הגבוה ביותר בעולם.


זיהום הליקובקטר פילורי הוא מחלה זיהומית, והמקור הברור היחיד לזיהום הוא בני אדם. הליקובקטר פילורי יכול להיות מועבר דרך פה לפה, תיאבון לפה וצואה לפה. העברה דרך הפה כוללת האכלה, נשיקה, שיתוף ארוחות וכו '; העברת העיכול-דרך הפה מתייחסת לזיהום מים ומזון על ידי הפרשות הקיבה או הקיא של האדם הנגוע; העברת צואה-אוראלית מתייחסת לזיהום מים ומזון על ידי צואת האדם הנגוע.


幽门螺杆菌感染途径oooooo

(דרכי זיהום הליקובקטר פילורי)


מבין שיטות רבות לגילוי הליקובקטר פילורי, בדיקת נשימת האוריאה היא שיטת הגילוי הלא פולשנית הטובה ביותר. זה ללא כאבים, לא פולשני, מדויק ביותר, קל לתפעול, יכול לשקף את מצב הזיהום של HP בקיבה כולה ולהתגבר על השפעת התפלגות מוקד החיידק.


הקונצנזוס וההנחיות של מומחים עולמיים גדולים סבורים כי UBT היא שיטת האבחון הטובה ביותר, שניתן להשתמש בה לצורך אבחון זיהום של HP וכן לבדיקה לאחר טיפול במיגור.

MV共识 jpeg

MV共识要点1 jpeg


מערכת אבחון 13c ubt מספקת Richen, כוללת ערכת 13c ubt וספקטרומטר אינפרא אדום 13c.


דיוק גבוה (0.3 ‰), אמינות גבוהה. קל לשימוש. זמן בדיקה פחות מ -3 דקות.

בדיקת נשימת אוריאה 13C מכילה חומצות חומציות, הנוחות יותר לשימוש, מצמצמות את שכיחותן שליליות כוזבות וחיוביות שגויות, ומבטיחות את דיוק תוצאות הבדיקה.


בדוק כדי למגר את הליקובקטר פילורי ולהגן על הבטן שלנו!


Hot Tags: מכירת ספקים 13c ubt לערכה לאיתור מדויק של הליקובקטר פילורי, יצרנים, ספקים, מפעל, סיטונאי, קנה, מחיר, גסטרואנטרולוגיה, מדגם חינם

חקירה

You Might Also Like