ערכת בדיקת נשימה 13C Ubt

ערכת בדיקת נשימה 13C Ubt

ערכת בדיקת נשימה ל- 13C ubt השיטות הבלתי פולשניות הנוכחיות לאבחון Hp כוללות בעיקר בדיקת נשימה של אוריאה, בדיקת אנטיגן צואה ובדיקה סרולוגית. בדיקות סרולוגיות שגרתיות לגילוי נוגדן Hp בסרום IgG, החיובי שלה אינו בהכרח הזיהום הנוכחי, לא ניתן להשתמש בו ל ...
שוחח עכשיו

פרטי המוצר

ערכת בדיקת נשימה ללא ספק 13C


השיטות הלא פולשניות הנוכחיות לאבחון Hp כוללות בעיקר בדיקת נשימת אוריאה, בדיקת אנטיגן צואה ובדיקה סרולוגית. בדיקות סרולוגיות שגרתיות לגילוי נוגדן Hp בסרום IgG, החיובי שלה אינו בהכרח הזיהום הנוכחי, לא ניתן להשתמש בבדיקה מחודשת לאחר טיפול במיגור, ולכן היישום הקליני מוגבל.


למעט בדיקות סרולוגיות, שיטות האבחון היחידות שאינן פולשניות הן בדיקת נשימת אוריאה ובדיקת אנטיגן צואה. הרגישות והספציפיות של בדיקת האנטיגנים הצואה נוגדנים מונוקלוניים המשמשים כיום לגילוי Hp זהה לזו של בדיקת נשימת האוריאה, אך היישום הקליני אינו נפוץ כמו בדיקת נשימת האוריאה. הסיבה יכולה להיות שהאפליקציה לא נוחה והקידום לא מספיק.


קונצנזוס מאסטריכט -5 הציע כי בדיקת נשימה 13C-urea היא השיטה הטובה ביותר לאבחון זיהום ב- Hp, עם רגישות וספציפיות גבוהה;בדיקת הנשימה 14C-urea מומלצת גם מכיוון שהיא זולה, אך היא רדיואקטיבית ואינה ניתנת לשימוש בילדים ונשים הרות. לפיכך, בדיקת נשימה של אוריאה היא כיום שיטת הגילוי הקלינית והמדויקת יחסית, שמשמעותה שניתן לכנות אותה "GG quot"; לאבחון לא פולשני של זיהום ב- Hp.


במחקר אימות שדווח בדרום קוריאה, שיעור הגילוי החיובי השגוי לפי הסף שנקבע על ידי המגיב (ללא חומצת לימון) הגיע לכ -30%, מה שהשפיע במידה רבה על אמינות בדיקת הנשימה באוריאה כמצטיין GG; מחיר רגיל של GG; .


בבדיקת נשימת אוריאה ריץ '13C יש נוסחה חמוצה מגבירה את פעילות ההורוזה של H.pylori, מעכבת את פעילות השתן ללא H.pylori, מאטה את התרוקנות הקיבה, גורמת לאוריאה של 13C ליצור קשר מלא עם H.pylori, ומתגברת על התפלגות המוקד של H.pylori, לשפר את הדיוק של גילוי.


Hot Tags: ערכת בדיקת נשימה ללא ספק 13c, יצרנים, ספקים, מפעל, סיטונאות, קנייה, מחיר, גסטרואנטרולוגיה, מדגם חינם

חקירה

You Might Also Like