בדיקת נשימה מהירה 13c Ubt עבור Hp

בדיקת נשימה מהירה 13c Ubt עבור Hp

13c עצמך מבחן נשימה מהירה עבור hp הגורמים העיקריים של הליקובקטר פילורי זיהום הם כלי שולחן משותפים, צואה שידור אוראלי, אוראלי-אוראלי שידור התיאבון. בגלל הליקובקטר פילורי הוא חיידק שנכבש על הבטן, בני אדם הם כיום מקור מאושר היחיד...
שוחח עכשיו

פרטי המוצר

13c עצמך בדיקת נשימה מהירה עבור hp


הגורמים העיקריים של הליקובקטר פילורי זיהום הם כלי שולחן משותפים, צואה שידור אוראלי, הילוכים דרך הפה ושידור תיאבון. בגלל הליקובקטר פילורי הוא חיידק המיישב את הקיבה, בני אדם הם כיום המקור המאושר היחיד של זיהום פילורי Helicobacter.


הראשון הוא לשתף כלי שולחן. כאשר הכלים ומקלות האכילה אינם מחוטא ביסודיות ומוחלים שוב ושוב, קל לגרום להליקובקטר פילורי זיהום כאשר אנשים רבים אוכלים יחד.


הסוג השני הוא שידור צואה-אוראלי. הליקובקטר פילורי מופרש מהגוף דרך צואה כדי לזהם מקורות מים, ולבסוף בלע על ידי גוף האדם כדי לגרום לזיהום פילורי Helicobacter.


הסוג השלישי הוא מפה לאוזן. ניתן להפיץ את הליקובקטר פילורי ברוק אוראלי.


הסוג הרביעי הוא התפשטות תיאבון. זה מועבר דרך הקיא של חולים שנחשפו הליקובקטר פילורי, שהוא גם מסלול שידור טיפוסי לילדים.


Richen לספק מבחן נשימה 13c במשך h. פילורי זיהום. 13c מבחן נשימה אוריאה בטוח ולא רדיואקטיבי, ניתן להשתמש עבור קשישים, ילדים, נשים בהריון עבור האבחון של h פילורי.Hot Tags: 13c עצמך בדיקת נשימה מהירה עבור hp, יצרנים, ספקים, מפעל, סיטונאות, לקנות, מחיר, גסטרואנטרולוגיה, מדגם חינם

חקירה

You Might Also Like