מגיב נשימה ל 13 H Ubt

מגיב נשימה ל 13 H Ubt

ריאגנט לנשימה של אוריאה בשיעור 13c ל- hp מחקרים רפואיים מצאו כי הליקובקטר פילורי הוא הגורם הפתוגני העיקרי של דלקת קיבה כרונית, והוא קשור קשר הדוק להופעת הכיב בתריסריון, כמו גם סרטן קיבה וגידולי קיבה. ארגון הבריאות העולמי ציין בבירור כי ...
שוחח עכשיו

פרטי המוצר

מגיב לנשימה בשתן 13c ללא ספק עבור hp


מחקרים רפואיים מצאו כי הליקובקטר פילורי הוא הגורם הפתוגני העיקרי של דלקת קיבה כרונית, וקשור קשר הדוק להופעת כיב פפטי, כמו גם סרטן קיבה וגידולי קיבה. ארגון הבריאות העולמי ציין בבירור כי הליקובקטר פילורי הוא המסרטן הראשון. העברת הליקובקטר פילורי הינה בעיקר העברת דרך הפה או הצואה-דרך הפה, כולל שתיית מים, אוכל, שיניים ורוק. מקור הזיהום של הליקובקטר פילורי הוא בעיקר אנושי לאדם, אנושי לבעל חיים (חתולים, כלבים, חזירים). נכון לעכשיו, עדויות נוספות תומכות בתופעה המקבצת של זיהום במשפחה, וישנה מידה גבוהה של זיהום הדדי במשפחה, כך שהמשפחה ילדים נמצאים בסיכון גבוה לזיהום הליקובקטר פילורי.


ישנם גורמים רבים לדלקת הקיבה אצל ילדים, ביניהם זיהום הליקובקטר פילורי הוא אחד הגורמים החשובים. הליקובקטר פילורי נדבק בעיקר בילדות. לאחר שהוא נדבק, הוא ישא את החיידק למשך מספר עשורים, ושיעור ההדברה הטבעי הוא נמוך. על ידי הוריהם מתעלמים לרוב מתופעות הגסטריטיס' כיב פפטי, בגלל התסמינים הלא טיפוסיים שלהם. כאשר לילד יש תסמינים קליניים כמו כאבי בטן, נפיחות, חומצה פנטותנית, גיהוק וריח רע מהפה, עליו לשקול תחילה אם יש זיהום הליקובקטר פילורי.


מבחן ה- 13c ubt Richen הוא בעל רגישות וספציפיות גבוהה, 13C-UBT הפך לתקן הזהב של אבחון H. Pylori.


Hot Tags: מגיב ריאות נשימה להדרגה 13c עבור hp, יצרנים, ספקים, מפעל, סיטונאי, קנה, מחיר, גסטרואנטרולוגיה, מדגם חינם

חקירה

You Might Also Like