מגיב מהיר לנשימה בשיעור 13c 75 מג

מגיב מהיר לנשימה בשיעור 13c 75 מג

ריאגנס מהיר לנשימה בשיעור 13c 75 מג 'ישנן שיטות רבות לאבחון של HP. שיטת הגילוי היחידה בעלת הרגישות והספציפיות הגבוהה ביותר (קרוב ל 100%) היא בדיקת נשימה של אוריאה, שהיא הציטוט GG; להערכת היעילות של זיהום Hp ומשקף את ...
שוחח עכשיו

פרטי המוצר

ריגאן מהיר לנשימה של 13c 75 מג


ישנן שיטות רבות לאבחון של HP. שיטת הגילוי היחידה בעלת הרגישות והספציפיות הגבוהה ביותר (קרוב ל 100%) היא בדיקת נשימה של אוריאה, שהיא הציטוט GG; להערכת היעילות של זיהום Hp ומשקף את זיהום Hp בבטן.מגיב מהיר של 13c ללא ספק הוא השיטה הטובה ביותר לגילוי זיהום Hp בקיבה. הוא נמצא בשימוש נרחב בקרב ילדים ונשים בהריוןוכן אבחנת Hp ובדיקה והשפעה של השפעת הטיפול ב- Hp.


טווח בדיקת נשימה פחמן 13-אוריאה:

חולים שאובחנו לאחרונה עם דיספפסיה; חולים שאינם מוכנים לעבור גסטרוסקופיה; גסטרוסקופיה עם שתן שלילי אך חשודים בזיהום ב- Hp; מעקב אחר ההשפעה של טיפול בהדברת Hp; ניתן לבצע בדיקות נשימה של פחמן 13 בבדיקות גופניות שגרתיות.


ריאגנטים לבדיקת נשימה 13-אוריאה

המוצר הוא חלקיקים לבנים, המלווה בטעם כתום וחמוץ, יש אנשים שחשים שהוא מתוק ומלוח, והטעם שונה. מסיסים בקלות במים. כל בקבוק 5 גרם מכיל 75 מג 'אוריאה [13C], פורמולה מולקולרית של אוריאה [13C]: 13CO (NH2) 2, משקל מולקולרי: 61.06, ושמו הכימי הוא קרבמיד. אוריאה דרך הפה [13C] נספגת במהירות, מגיעה לשיא תוך 0.11 שעות, ומתנקה במהירות, עם שיעור פינוי כליות של 0.617L.Kg-1.H-1. ההפרשה היא בעיקר שתן והפרשת צואה ושתן תוך 24 שעות מגיעה ל 65%. איזוטופי הפחמן הם 12, 13 ו -14, מהם 12 ו -13 אלמנטים של יציבות גרעינית, שאינם רדיואקטיביים, ולמגיב אין תופעות לוואי.


בדיקת נשימה בפחמן 13-אוריאה לאבחון שיטת פעולת ה- Hp

אסוף הצעת מחיר GG; הצעת מחיר&אפס; דגימות נשיפה

פתרון מגיב דרך הפה

אסוף הצעת מחיר של GG; 30 דקות של מחיר GG; דגימה לנשיפה

מלא את התווית

בדיקות על הלוח


הקשר בין ערך ה- DOB של מבחן נשימה 13-אוריאה בפחמן לבין כמות ה- Hp

זני Hp שונים בעלי יכולת שונה להביע אורז. לפיכך, ערך DOB של בדיקת נשימה פחמן -13-אוריאה עשוי להיות גם שונה, אך רוב ערך DOB קשור לצפיפות ה- Hp, לחומרת דלקת הקיבה ולפעילות של דלקת הקיבה.

Hot Tags: ריאגנט מהיר אוריאה 75 מ"ג 75 מג, יצרנים, ספקים, מפעל, סיטונאי, קנה, מחיר, גסטרואנטרולוגיה, מדגם חינם

חקירה

You Might Also Like