בדיקת נשימה של שתן 13c עבור H.pylori

בדיקת נשימה של שתן 13c עבור H.pylori

זיהום הליקובקטר פילורי (H. pylori) מתרחש כאשר חיידקי H. Pylori מדביקים את הבטן שלך. זה קורה בדרך כלל במהלך הילדות. סיבה שכיחה לכיבים אפטיים, זיהום H. pylori עשוי להופיע אצל יותר ממחצית האנשים בעולם. רוב האנשים אינם מבינים כי יש להם H. Pylori ...
שוחח עכשיו

פרטי המוצר

הליקובקטר פילורי (H. pylori) זיהום מתרחש כאשרה. פילוריחיידקים מדביקים את הבטן. זה קורה בדרך כלל במהלך הילדות. גורם שכיח לכיבים אפטיים,ה. פילוריזיהום עשוי להופיע אצל יותר ממחצית האנשים בעולם.


רוב האנשים אינם מבינים כי יש להם זיהום H. Pylori, מכיוון שהם אף פעם לא חולים מכך. אם תפתח סימנים ותסמינים של כיב פפטי, כנראה שהרופא שלך יבדוק אותך לגבי זיהום H. pylori


aid8911535-v4-728px-Take-the-Urea-Breath-Test-Step-4


בדיקת נשימת האוריאה היא בדיקה לא פולשנית, מהירה וקיצוניתp201705261702094006312מדויק (רגישות וספציפיות של 95%) לגילוי נוכחות של פעילה. פילוריהַדבָּקָה. ביקורות עמיתים מדרגות בעקביות את בדיקת נשימת האוריאה כשיטה הטובה ביותר לזיהויה. פילוריזיהום לאבחון דיפרנציאלי של מחלת כיב פפטי ודלקת קיבה פעילה כרונית. הבדיקה אידיאלית גם לניטור התוצאות הטיפוליות ואישור הריפוי.


הליך פשוט זה מחייב ניהול מצע אתגר שהואלֹא-רַדִיוֹאַקטִיבִי13C אוריאה, איסוף דגימות נשימה של חולים ושליחת הדגימות למעבדה שלנו למדידה של13רמות העשרה. ניתן להשתמש בערכות בדיקה במשרד או לשלוח הביתה עם המטופל.ה- CDC מדווח על כךה. פילורינפוצה ברחבי העולם. השכיחות המשוערת היא 70% במדינות מתפתחות ו -30% -40% בארצות הברית ובמדינות מתועשות אחרות. זה משפיע על מבוגרים וילדים כאחד. גיל, חשיפה למזון ומים מזוהמים, היגיינה לקויה, חיים עם מישהו שאובחן בעבר כחיידק פילורי וחשיפה לביוב מזוהם - כל אלה משחקים תפקיד בה. פילוריהַדבָּקָה.


H-Pylori-Diagnostic-Reagent-Rapid-Test-C13-UBT-for-Infrared-Spectrometer


Hot Tags: בדיקת נשימת אוריאה 13c עבור h.pylori, יצרנים, ספקים, מפעל, סיטונאי, קנה, מחיר, גסטרואנטרולוגיה, מדגם חינם

חקירה

You Might Also Like