13 בדיקת נשימת שתן בגין זיהום הליקובקטר פילורי

13 בדיקת נשימת שתן בגין זיהום הליקובקטר פילורי

בדיקת נשימת השתן באוניברסיטת 13 היא הגישה הטובה ביותר לאבחון של זיהום H. pylori, עם רגישות וספציפיות גבוהה, וביצועים מצוינים.
שוחח עכשיו

פרטי המוצר

13 בדיקת נשימת אוריאה בגין זיהום הליקובקטר פילורי


בדיקת נשימת אוריאה (UBT) היא אחת השיטות הלא פולשניות החשובות ביותר לגילוי זיהום פיליקוברי. הבדיקה מנצלת את ההידרוליזה של אוריאה המופעלת דרך הפה על ידי האנזים אורז, אשר פילורי מפיקה בכמויות גדולות. האוריאה מנוזלת במי אמוניה ופחמן דו חמצני המפוזר לדם ומופרש על ידי הריאות. ניתן לזהות נשימה באמצעות איזוטופית CO 2 בנשימה בשיטות שונות.


1


תיוג אוריאה עם 13 C הופך פופולרי יותר ויותר מכיוון שהאיזוטופ הלא-רדיואקטיבי הזה אינו מזיק וניתן להשתמש בו בבטחה בקרב ילדים ונשים בגיל הפוריות. ניתן לשלוח דגימות נשימה גם באמצעות דואר או שליח למרכזי ניתוח מרחוק. הבדיקה קלה לביצוע וניתן לחזור עליה בתדירות גבוהה ככל שנדרש אצל אותו מטופל. יש לתת ארוחה כדי להגדיל את זמן המגע בין העקיבה לבין שתן Pylori H בתוך הקיבה. הבדיקה פשטה עד כדי כך ששתי דגימות נשימה שנאספו לפני ו 30 דקות לאחר בליעת אוריאה בצורה נוזלית מספיקות בכדי לספק מידע אבחוני אמין. עלות ייצור 13 C-urea גבוהה, אך יתכן שניתן יהיה להפחית את המינון עוד יותר על ידי מתן בצורה בצורת כמוסה.


不丹


התקדמות מבטיחה זו בהחלט תקדם את השימוש הרחב ב- 13 C-UBT, שימושי במיוחד למחקרים אפידמיולוגיים בילדים ומבוגרים, לצורך בדיקת בדיקת חולים לפני אנדוסקופיה, ולהערכת יעילותם של משטרי ההשמדה.



TIM图片20200616165316





שיטות אבחון רבות פותחו במהלך 15 השנים האחרונות לגילוי זיהום היילובובקטר פילורי - חלקן פולשניות (בדיקת שתן מהירה, היסטולוגיה, תרבות ותגובת שרשרת פולימראז) מכיוון שלא ניתן לבצע אותן ללא אנדוסקופיה, ואחרות לא פולשניות (סרולוגיה) , בדיקת נשימת אוריאה (UBT), ולאחרונה קביעת H pyloriantigen על צואה). מבין האחרונים, UBT נמצא בשימוש יותר ויותר הן בשלבי הטיפול והן לאחר הטיפול


ehmsg tupian


Richen 13 מוצרים לבדיקת נשימה של אוריאה --- מוסמך על ידי קבוצת המחקר האירופית H Pylori

Hot Tags: 13 בדיקת נשימת אוריאה בגין זיהום הליקובקטר פילורי, יצרנים, ספקים, מפעל, סיטונאות, קנייה, מחיר, גסטרואנטרולוגיה, מדגם חינם

חקירה

You Might Also Like