בדיקת נשימה בשתן 13c

בדיקת נשימה בשתן 13c

בדיקת נשימה בשתן 13c לאחר שרוב החולים נדבקים בהליקובקטר פילורי, אין להם תסמינים ספציפיים ברורים. לרובם יש תסמינים של מחלות קשורות. אם יש להם דלקת קיבה כרונית, הם סובלים מהפרעת בטן, אנורקסיה, בחילה, הקאות, ריפלוקס חומציות, שיהוקים וכו '.
שוחח עכשיו

פרטי המוצר

בדיקת נשימה בשתן 13c


לאחר שרוב החולים נדבקים בהליקובקטר פילורי, אין להם תסמינים ספציפיים ברורים. לרובם יש תסמינים של מחלות קשורות. אם יש להם דלקת קיבה כרונית, הם סובלים מהפרעת בטן, אנורקסיה, בחילה, הקאות, ריפלוקס חומציות, שיהוקים וכו '. חולי גסטריטיס כרונית קשה עם הליקובקטר פילורי, יסבלו גם הם אנמיה וירידה במשקל.


אם זיהום הליקובקטר פילורי מוביל לכיב פפטי, המטופלים יחוו כאבים אפיגסטריים תקופתיים, קצביים וכרוניים, שיכולים להיות כאבי קוליק, כאב או אפילו כאב דמויי דיקור או צריבה.


בנוסף לכאב, יתקיימו גם תסמינים כמו הפרעת בטן ואנורקסיה. הכאב קשור גם לתזונה. אם סרטן הקיבה מתרחש לאחר שהוא נדבק בהליקובקטר פילורי, החולה עדיין יופיע בתסמינים הקשורים לגידולים ממאירים, ותסמינים הקשורים לגרורות יופיעו גם הם לאחר ההתקדמות לשלב המתקדם.


בדיקת נשימה אוריאה 13 Richen 13C לאבחון זיהום h.pylori. ערכת מבחן 13c ubt בטוחה, לא רדיואקטיבית, איתור מהיר, מתאימה לקשישים, ילדים ונשים הרות.

Hot Tags: בדיקת נשימה בשתן 13c, יצרנים, ספקים, מפעל, סיטונאי, קנייה, מחיר, גסטרואנטרולוגיה, מדגם חינם

חקירה

You Might Also Like