לספק C13 בדיקת נשימה בשתן. זיהום H.pylori למכירה

לספק C13 בדיקת נשימה בשתן. זיהום H.pylori למכירה

לספק C13 בדיקת נשימה באוריאה זיהום h.pylori למכירה האנשים' s מדי יום באופן סמכותי מדבר על גילוי של הליקובקטר פילורי. גרגרי פחמן 13 אוריאו עם פורמולה חמוצה הם תקן הזהב! אין רדיואקטיביות, זמן התפוררות אפס, מבחן נשימה של אוריאה 13 Richen heliforce 13C הוא ...
שוחח עכשיו

פרטי המוצר

לספק C13 בדיקת נשימה אוריאה זיהום h.pylori למכירה

1

The People' s Daily מסמך באופן סמכותי לגילוי הליקובקטר פילורי. גרגרי פחמן 13 אוריאו עם פורמולה חמוצה הם תקן הזהב! אין רדיואקטיביות, אפס זמן התפוררות, Richen heliforce 13c מבחן נשימת אוריאה הוא הבחירה הנכונה ביותר להגנה על הבטן.


אם אתה רוצה לדעת אם יש לך זיהום הליקובקטר פילורי. בנוסף לגסטרוסקופיה, שיטות לא פולשניות כוללות בדיקת נשימה לאוריאה, בדיקת אנטיגן צואה ובדיקה סרולוגית. ביניהם, בדיקת הנשימה של פחמן -13 היא שיטת האבחון המומלצת ביותר. אין צורך בגסטרוסקופ, אין צורך באינטובציה, רק שתי נשימות יכולות לאתר במהירות ובמדויק אם הנבדק סובל מזיהום הליקובקטר פילורי.


הליקובקטר פילורי יכול להפריש אורז שיכול לפרק אוריאה עם תווית 13c ל- 13CO2 ו- NH3. התווית 13CO2 תסתובב בדם ובסופו של דבר תגורש מהנשימה דרך הריאות. אין HP בבטן של אנשים נורמליים, והמגיב השתן של 13c שהם שותים לא יתפרק. 13CO2 לא יגדל באופן משמעותי וה- HP בבטן של חולים חיוביים ל- hp יפרק את מגיב האוראה ל- 13c, ולכן ה- 13co2 באוויר הנשוף יגדל משמעותית. הרופא אוסף את הגז ב -0 דקות לפני נטילת המגיב, ואוסף את האוויר שנשאף 30 דקות לאחר נטילת המגיב, ומשתמש בכלי כדי לאתר את השינויים ב- 13co2 בשתי דגימות הגז כדי לקבוע אם הם מכילים הליקובקטר פילורי.


פחמן 13 הוא איזוטופ יציב, אינו מייצר קרינה והוא בטוח יחסית. במידת הצורך ניתן להשתמש בה לכלל האנשים, כולל נשים הרות וילדים, בעוד שבדיקת נשימת אוריאה בפחמן 14 הינה רדיואקטיבית ואינה יכולה לשמש לנשים הרות וילדים.


הדרך הנפוצה לנטילה בינלאומית היא לקחת גרגרי אוריאה + חומצת לימון כפתרון בעולם,בדיקת נשימת אוריאה של Richen 13c מכילה חומציות חומציות, הנוחות יותר לשימוש, מצמצמות את שכיחותן שליליות כוזבות וחיוביות שגויות,ולהבטיח את הדיוק של תוצאות הבדיקה.

Hot Tags: לספק c13 בדיקת נשימה אוריאה זיהום h.pylori למכירה, יצרנים, ספקים, מפעל, סיטונאי, לקנות, מחיר, גסטרואנטרולוגיה, מדגם חינם

חקירה

You Might Also Like