מבחן הבטן האבחונית מהירה

מבחן הבטן האבחונית מהירה

הקיבה אבחון מהירה Ubt מבחן הליקובקטר פילורי זיהום היא מחלה מדבקת וזיהומיות בקיבה. זה קשור הדוק מחלות קיבה כרוניות רבות, כולל גסטריטיס, כיב קיבה, סרטן קיבה, לימפומה וכן הלאה. אז אנחנו צריכים לשים לב אם לקבל ה. פילורי...
שוחח עכשיו

פרטי המוצר

מבחן הבטן האבחונית מהירה


הליקובקטר פילורי זיהום היא מחלה מדבקת וזיהומיות בקיבה. זה קשור הדוק מחלות קיבה כרוניות רבות, כולל גסטריטיס, כיב קיבה, סרטן קיבה, לימפומה וכן הלאה.


אז אנחנו צריכים לשים לב אם לקבל H. פילורי זיהום. בדיקת עצמך מהירה לשפר את הדיוק עבור לזהות h. פילורי.


חולים עם הליקובקטר פילורי אולי אין תסמינים כאשר אין סיבוכים. רוב המטופלים עשויים. להיות בעלי נשימה כבדה כמובן שנשימה כבדה יכולה להיגרם גם מסיבות אחרות. עם זאת, חולים אחרים מאשר נגעים אוראלי וגרון אינם נכללים.


הגילוי של הליקובקטר פילורי הוא בעיקר באמצעות מבחן נשימה. בדיקת עצמך מהירה 13c משמש לבלוע פחמן -13 התווית אוריאה לתוך הבטן של המטופל. לאחר אוראז הריקבון, פחמן דו-חמצני עם תוויות פחמן מיוצר. על ידי גילוי הכמות פחמן 13 בנשימה של המטופל, הזיהום הח פילורי ניתן לזהות. שיטה זו פשוטה, אפקטיבית, נוחה וכואבת פחות, וכיום היא השיטה הנפוצה ביותר בבחינות פיזיות.


Richen לספק מבחן עצמך מהירה הבדיקה עבור הזיהום פילורי. הוא שמציעות בטוח, לא רעיל ולא קרינה, אשר יכול ליישם קשישים, ילדים ונשים הרות.

Hot Tags: אבחון מהיר של הקיבה מבחן עצמך, יצרנים, ספקים, מפעל, סיטונאות, לקנות, מחיר, גסטרואנטרולוגיה, מדגם חינם

חקירה

You Might Also Like