מבחן H.Pylori Upt המהיר

מבחן H.Pylori Upt המהיר

ערכת בדיקת נשימת אוריאה 13c
שוחח עכשיו

פרטי המוצר

מבחן H.Pylori Upt המהיר

ל- H.pylori אין שום ביטויים ברורים בשלב המוקדם של הזיהום, אך עדיין ישנם שלושה תסמינים בגוף, אותם ניתן למצוא בזהירות. מבחן ספק מהיר של H.pylori הוא בחירה טובה בשבילך לגלות את h.pylori.


1. ריח רע מהפה

ישנן סיבות רבות לריח רע מהפה. אנשים רבים חושבים כי ריח רע מהפה הוא בעיה בעל פה. למעשה, אחד התסמינים המוקדמים של זיהום H.pylori הוא גם ריח רע מהפה. לאחר זיהום H.pylori זה יכול לגרום לעיכול. במקביל, ריח ההפרשות המיוצר על ידי החיידק יכול להיפלט גם דרך הפה. אם מתרחשת פתאום ריח רע מהפה, יש לקחת אותו ברצינות.


2. קלקול קיבה

בשלב המוקדם של זיהום H.pylori, אנשים רבים יסבלו מתסמינים של בעיות עיכול, כגון נפיחות, צואה לא סדירה, תנועות מעיים לא סדירות וכו ', ואפילו תסמיני ריפלוקס חומצה בקיבה וצרבת. מכיוון שתופעות אלה שכיחות גם אנשים רבים אינם גורמים לערנות.


3. לאבד משקל

לאחר שנדבק ב- H.pylori, עקב בעיות במערכת העיכול, גוף האדם לא יזכה מספיק תזונה ויהיה בהדרגה דק יותר. ישנם חולים הסובלים מסימפטומים של אנמיה.


בחיים, כל עוד אתה נזהר, אתה יכול למצוא את הסימפטומים לעיל. אם אתה נגוע בהליקובקטר פילורי, עליך לאבחן את הטיפול בזמן.


רמת הרגישות והספציפיות של מבחן אספקה ​​עשירה של 13c ללא ספק הם גבוהים יחסית כדי להימנע מהאפשרויות שקריות וחיוביות כוזבות שעלולות להופיע באבחנות מסורתיות של HP.


Hot Tags: מבחן hptpylori מהיר מהיר, יצרנים, ספקים, מפעל, סיטונאי, קנה, מחיר, גסטרואנטרולוגיה, מדגם חינם

חקירה

You Might Also Like