ערכת מבחן 13c Ubt IVD אספקת

ערכת מבחן 13c Ubt IVD אספקת

ערכת בדיקת IVD IVC של אספקת 13c. מחקרים הראו כי הליקובקטר פילורי חי בציור הקיבה האנושי והוא אחד הפתוגנים החיידקיים הנפוצים ביותר. דלקת חיידקית זו גורמת תחילה לגסטריטיס כרונית, וגורמת לכיב בקיבה ופרטת קיבה. במקרים חמורים זה יכול ...
שוחח עכשיו

פרטי המוצר

ספק ערכת בדיקת IVD מסוג 13c ubt


מחקרים הראו כי הליקובקטר פילורי חי בפילורוס של הקיבה האנושית והוא אחד הפתוגנים החיידקיים הנפוצים ביותר. דלקת חיידקית זו גורמת תחילה לגסטריטיס כרונית, וגורמת לכיב בקיבה ופרטת קיבה. במקרים חמורים הוא יכול להתפתח לסרטן קיבה.


על פי נתונים סטטיסטיים, אנשים הנדבקים לראשונה בהליקובקטר פילורי בגיל מוקדם יותר הם בעלי שכיחות גבוהה יותר של דלקת קיבה אטרופית וסרטן קיבה. לזיהום הליקובקטר פילורי יש קשר מקביל לתמותה של סרטן הקיבה. הליקובקטר פילורי הוא טפילי ברירית הקיבה. 67% -80% מכיבי קיבה ו- 95% מכיבי תריסריון נגרמים על ידי הליקובקטר פילורי.


התסמינים השכיחים של חולי גסטריטיס כרונית וכיבי עיכול הם אי נוחות או כאבים בבטן העליונה לאחר האכילה, המלווים לעיתים קרובות בתופעות לא רצויות אחרות, כמו גיהוק, שיהוק, נפיחות, ריפלוקס חומצה ואובדן תיאבון.


מומחים מאמינים כי גילוי מוקדם של זיהום הליקובקטר פילורי והשימוש המתוזמן והיעיל באנטיביוטיקה כדי להרוג את הליקובקטר פילורי הם בעלי משמעות רבה למניעה ובקרה של סרטן הקיבה.


קיטון, ילדים ונשים הרות יכולות לשמש קיטון, ילדים ונשים בהריון, ערכת בדיקת uv 13c ubt לאבחון זיהום h.pylori, בטוחה ולא רעילה, גילוי מהיר, ללא רדיואקטיביות.


Hot Tags: אספקת ערכת בדיקת ivd ivc 13c, יצרנים, ספקים, מפעל, סיטונאי, קנה, מחיר, גסטרואנטרולוגיה, מדגם חינם

חקירה

You Might Also Like