מכירה חמה אספקת מערכת אבחון 13C Ubt לזיהום H.pylori

מכירה חמה אספקת מערכת אבחון 13C Ubt לזיהום H.pylori

אספקה ​​חמה למכירה של אבחון 13C ubt עבור זיהום h.pylori אנשים רבים חוו מלאות, אי נוחות או כאבים בבטן העליונה לאחר האכילה, ולעיתים קרובות הם סובלים מתופעות של גיהוק (גיהוק), נפיחות, ריפלוקס חומצה ואובדן תיאבון. כרגע עליכם להיזהר….
שוחח עכשיו

פרטי המוצר

אספקת מערכת אבחון 13C ubt מכירה חמה לזיהום h.pylori

1

אנשים רבים חוו מלאות, אי נוחות או כאבים בבטן העליונה לאחר אכילתם, ולעתים קרובות הם סובלים מתסמינים כמו גיהוק (גיהוק), נפיחות, ריפלוקס חומציות ואובדן תיאבון. כרגע עליכם להיזהר. זיהום H.pylori הוא אחת הסיבות.


פגיעה בהליקובקטר פילורי

זיהום הליקובקטר פילורי לא רק יגרום לריח רע מהפה, אלא הוא גם יגרום לדלקת קיבה כרונית, כיב בקיבה, כיב בתריסריון ופרופית קיבה ואף יכול להתפתח לסרטן קיבה במקרים חמורים. ברשימת המסרטנים שפרסם ארגון הבריאות העולמי (הסוכנות הבינלאומית לחקר סרטן), הליקובקטר פילורי (זיהום) סווגה כמסרטן.


איך לעשות אם אתה חושד שאתה נגוע בזיהום H.pylori?

ברגע שיש לך חשד שיש תסמינים מבלוניים, אתה יכול לפנות לבית החולים לבדיקה ולהיפטר מהם מוקדם.

Stomach-Ulcer-Symptoms


בדיקת נשימת האוריאה היא הליך אבחון מהיר המשמש לזיהוי זיהומים על ידי הליקובקטר פילורי, חיידק ספיראלי המעורב בגסטריטיס, כיב קיבה ומחלות כיב פפטי. זה מבוסס על יכולתו של ה. פילורי להמיר אוריאה לאמוניה ופחמן דו חמצני. מומלץ לבצע בדיקות נשימה של אוריאה בהנחיות החברה המובילות כבחירה מועדפת ולא פולשנית לגילוי H. Pylori לפני ואחרי הטיפול.


13אבחנת Cbt הופכת פופולרית יותר ויותר מכיוון שאיזוטופ לא רדיואקטיבי זה אינו מזיק וניתן להשתמש בו בבטחה בקרב ילדים ונשים בגיל הפוריות.


Richen 13cללא ספק פונקציה לא פולשנית, ללא כאבים, בטוחה וקלה לשימוש. בגלל הרגישות והספציפיות הגבוהה, 13C-UBT הפך לתקן הזהב של אבחון H. Pylori, לחלוטין בהתאם למושגים בינלאומיים.

Hot Tags: אספקת מערכת אבחון 13c ubt מכירה חמה לזיהום hylpylori, יצרנים, ספקים, מפעל, סיטונאי, לקנות, מחיר, גסטרואנטרולוגיה, מדגם חינם

חקירה

You Might Also Like