בייג'ינג כוח-Richen מדע & טכנולוגיה ושות', בע מנוסדה ביולי 2002. עם המשימה של "לפתח את הטכנולוגיה הרפואית הלאומית, לשמש לרווחתם של כל המין האנושי", לנו יש כבר המתמחה חשמל, ייצור, שיווק ושירות לקוחות של ההיי-טק אביזרים ומכשירים רפואיים בתחום גסטרואנטרולוגיה יותר מ 10 שנים. כעת חוץ המטה שלנו בבייג'ינג, Richen קבוצה הקמנו מרכז חשמל ובסיסי הפקה בייג'ינג, גואנגדז'ואו, Taizhou, בינתיים הקמנו חברות הבת שלנו באיטליה וגם בארה ב. עד עכשיו מוצרינו 13 ג-בעצמך יוצאו בלמעלה מ-60 מדינות, ויש לנו יותר מ-2000 לקוחות בשוק הגלובלי.


מוצרינו אבחון 13 ג-בעצמך (ערכות בדיקה של נשימה אוריאה 13C ו- 13C ספקטרומטרים אינפרא-אדום) פותחו מאז 2004, שמציעות פולשני, ללא כאבים, בטוח וקל לשימוש. בגלל רגישות גבוהה וספציפיות, 13 ג-בעצמך הפך להיות תקן הזהב של האבחנה ח פילורי, לגמרי לפי מושגים הבינלאומי. דרך יותר מ 10 שנים פיתוח, המושג ". קחי נשימה עמוקה, ואז לאבחן המחלות" היכה שורש לתוך המחשבות של אנשים. עכשיו, בבעלות קבוצת richen 70% נתח שוק בסין, מה שהופך אותו להיות אחד המפעלים הכי תחרותי עבור 13 ג-בעצמך הטכנולוגיה בעולם.


בשנת 2015, הליקובקטר אירופה ו- Microbiota קבוצת לימודwww.ehmsg.orgמונה Richen כתומך הזהב 13C אוריאה נשימה בדיקת מוצרים כי קבוצה Richen השיגו תרומות גדול בתחום אבחון הליקובקטר פילורי.


logo-ehmsg.png

www.ehmsg.org