גלוקובריט H2BT

גלוקובריט H2BT

GlucoBreath H2 בדיקת נשימה לקביעת זיהום מעיים חיידקי.
שוחח עכשיו

פרטי המוצר


גלוקובריט


תסיסה של פחמימות עבור חיידקים מעיים מייצרת מים, חומצות גזים, ביניהם פחמן דו חמצני (CO2), מימן (H2) ו מתאן (CH4); במיוחד מתאן ומימן מופקים באופן בלעדי על ידי חיידקים הפרשת גזים אלה באורגניזם האנושי בעקבות ניהול של המצע עולה כי הוא נחשף לצמחים מיקרו מעיים. זהו העיקרון שעליו מבוסס בדיקת הנשימה במימן. בפרט, לאחר ניהול המצע המתאים, הריכוז נמדד, המתבטא בחלקים למיליון (ppm) של H2 בנשימה של המטופל באמצעות כרומטוגרפיה בגז. הפרמטרים העיקריים המוערכים הם: ערכי הבסיס nil על ידי הפה (בדרך כלל פחות מ 12 ppm), הערך המוחלט של שיא מקסימלי, ערך דלתא (כלומר את הערך היחסי של השיא ביחס לערך הבסיס), את זמן חביון השיא (הזמן עבר בין תחילת הבדיקה לבין המראה של השיא המרבי). בדרך כלל במעי הדק יש רמה מזערית מאוד של צמחייה חיידקית, ולכן הוא אינו מסוגל להתסיס כמה סוכרים. עם זאת, במקרים מסויימים (קליטת דם לאחר ניתוח מעיים, ריפלוקס בפה, קיפאון על היצרות פלוגיסטית, הצטלקות או ניאופלסטיים, IBD, IBS), יש עליה בצמחי החיידקים בחלק מהמעיים הקטנים שמסוגלים לתסוס את הפחמימות של את הדיאטה מגרה upsets מעיים מגוונים. הגידול החיידקי במעי הדק מתבטא גם במצב לא פתולוגי באמת, המיוצג על ידי הממשל הכרוני של תרופות קיבה חזקות נגד קיבה כגון Omeprazolo; במקרה זה זיהום חיידקי קשורה לא עם קליטת mal- של שומנים ולא של פחמימות. הבדיקה המשמשת לאבחון פתולוגיה זו היא בדיקת נשימה של גלוקוז. גלוקוז נספג בדרך כלל על ידי המעי הדק, כאשר חיידקים קיימים, יש תסיסה של גלוקוז עם ייצור מימן (H2) במעי הדק; וכתוצאה מכך עלייה בהפרשת H2, אשר יכול לתת לנו, בעקיפין, סימן של ספיגת mal.

הגדרת SIBO (גידול חיידקי קטן במעי)

היסטורית ההגדרה של SIBO התבססה על התפשטות יתר של חיידקים בהקשר של אנטומליות אנטומיות של המעי, אופי גנטי או לאחר הניתוח (במיוחד בחולים שנפגעו מתסמונת יתר): התפתחות לא תקינה של חיידקים במעי הדק). זה נחשב קריטריונים לאבחון כאשר הספירה חיידקי הוא מעל 1 × 105 cfu / ml. עם זאת, בשלושים השנים האחרונות חלה חשד הולך וגובר כי התפשטות יתר חיידקי כזה יכול להיות נוכח בהפרעות מעיים רבות אחרות; בחלק מהם ספירת חיידקים גבוהה יותר מאשר בנושאים בריאים, אבל נמוך מ 1 × 105 cfu / ml. זה מוביל למסקנה כי הקריטריונים הקלאסיים הוא ציין טוב יותר עבור אבחנה של תסמונת יתר ולא של SIBO. לפיכך, הקריטריונים לאבחון הורחבו, וכיום ניתן לצפות כי בנשימה של הפה אין נוכחות חיידקית קוליפורמית גבוהה יותר מהריכוז הקיים בדרך כלל במעיים (כלומר, גבוה מ -1 × 103 cfu / ml).

סימנים וסימפטומים

SIBO מתבטאת בדרך כלל עם תסמינים ספציפיים כגון נפיחות, גזים, כאבי בטן ושלשולים. רוב הסובלים SIBO אינם מבטאים סימנים קליניים של ספיגת mal כגון ירידה במשקל, statorrhoea, תת תזונה, ארתרלגיה (כאבי פרקים); אלה באים לידי ביטוי בעיקר בחולים בהם SIBO משויך עם Billroth II ורק במקרים קיצוניים (בעיקר בחולים עם מעקף קטן המעי או תסמונת המעי הקצר) הוא ויטמין ומינרלים הגירעון לידי ביטוי (ויטמין מסיס lipo A ו- D, ויטמין B12, ברזל). כמו SIBO יכול לסבול מהפרעות מקומיות או מערכתיות שונות, סימפטומטולוגיה עשויה להשתנות בהתאם לבעיה הבסיסית. לא ברור אם חומרת הסימפטומים פרופורציונאלית לכמות החיידקים הנמצאים במעי הדק. מחקרים שנעשו לאחרונה מראים כי SIBO קשורה בדרך כלל לתסמונת המעי הרגיז וכי התפשטות יתר של חיידקים עלולה לתרום לפתוגנזה של תסמונת זו.

מי יכול לקחת את בדיקת גלוקוז נשימה?

ניתן להשתמש במבחן על מטופלים המפרסמים תופעות של גסטרו-מעיים עם גזים, אוויר לכוד, שלשולים, נפיחות וכאבי בטן.

כיצד פועל בדיקת הנשימה לגלוקוז?

הבדיקה מורכבת מאוסף דגימות של אוויר שנשפך, לפני ואחרי בליעה של סוכר מסוים מומס במים (גלוקוז), בשקית ניילון במרווחי זמן קבועים. הבחינה נמשכת כשעתיים.

הכנת המטופל לבדיקת נשימת H2

הבדיקה מתבצעת nil-by-mouth (בטן ריקה).

PAGE          במשך 30 יום לפני הבחינה להימנע משימוש משלשלים ואנטיביוטיקה

PAGE          במשך 15 ימים לפני הבחינה נמנעים משימוש בפרוביוטיקה (תסיסה לקטית, יוגורט, חלב וכל נגזרות אחרות של בעלי חיים). חלב שקדים, חלב סויה וחלב עולה ניתן לצרוך)

PAGE          הימנעו משימוש בתרופות שאינן חיוניות ב -12 שעות לפני הבחינה. ביום הבחינה החולה יכול להמשיך לקחת "הצלת חיים" תרופות כגון אלה עבור לחץ הדם והלב, הימנעות אולם Eutirox

PAGE          הרופא חייב להיות בטוח שלמטופל אין שלשול משמעותי ברגע הבחינה

יום לפני הבחינה החולה צריך דיאטה בלעדי על:

ארוחת בוקר:

ללא הגבלות

ארוחת צהריים:

צלחת של אורז מבושל לבוש עם קצת שמן לפני 2:30, הימנעות חטיפים בין הארוחות

ארוחת ערב:

סטייק או דגים חרוטים או המבורגר סויה עם סלט

PAGE          מ 09:00 של היום הקודם לבחינה המטופל חייב להיות אפס לחלוטין על ידי הפה (אבל יכול לשתות מים עדיין בחופשיות)

PAGE          בבוקר הבדיקה צריך החולה לנקות את השיניים כרגיל עם מברשת שיניים ומשחת שיניים ולאחר מכן לשטוף את חלל הפה עם לשטוף את הפה

המטופל חייב להיות NIL-BY-MOUTH מבלי לעשן ו / או לבצע פעילות גופנית.

רכיבי ערכת - קוד. H2GBT

PAGE          25 x בקבוקונים המכילים 50 גרם של גלוקוז מוסמך "כיתה מזון"

PAGE          25 x 25 x חום אטום שקיות סטריליות לכל אוסף של נשימה מצויד מלחציים הסגירה

 

בקר www.richeneurope.eu לפרטים נוספים.


logo-richen-europe-srlHot Tags: glucobreath h2bt, יצרנים, ספקים, מפעל, הסיטונאי, לקנות, מחיר, gastroenterology, מדגם חינם

חקירה

You Might Also Like