ניהול קליני של הליקובקטר פילורי – ההיבט יפני

- Jul 07, 2016-

מילות מפתח הליקובקטר פילורי · מיגור טיפול · עמידות לאנטיביוטיקה · סרטן קיבה · כיב פפטי


רקע: לאחר אישור כיסוי ביטוח בריאות של מיגור הטיפול למחלה הליקובקטר פילורי חיובי כיב פפטי (פוד) בשנת 2000, כיסוי מקיף עבור זיהום הליקובקטר פילורי עצמה בוצעה בשנת 2013.

שיטות: עשינו ספרות חיפוש באמצעות מסד הנתונים PubMed על ניהול זיהום הליקובקטר פילורי כולל אינדיקציות, משטרי, התוצאות של מיגור טיפולים שוטפים, מגמות של עמידות לאנטיביוטיקה המחירים וטיפול הצעת הצלה שורה שלישית ביפן. גם אספנו נתונים על השינויים של חיסול המחירים בבית החולים שלנו על-ידי חיפוש רשומות רפואיות אלקטרוניות.

תוצאות: לאחר יישום של כיסוי ביטוחי של מיגור הטיפול עבור פוד, צמצום משמעותי של חולים מספר עם פוד, כמו גם ההוצאות על סמים כיב תועדה. על פי התקנה הנוכחית, מעכבי משאבות פרוטונים (PPI)-מבוסס טיפול משולש עם 2 אנטיביוטיקה, אמוקסיצילין (AMPC) בתוספת clarithromycin, במשך 7 ימים אושרה כטיפול השורה הראשונה. לאחר כישלון של הטיפול firstline, PPI פלוס AMPC ומטרונידזול מוסמך כמו הקו השני, אשר שומרת על שיעור מצוין מיגור של 90% ביפן. כאשר אלה שני טיפולים נכשלים, טיפול מבוסס sitafloxacin נראה המבטיחים ביותר בין משטרי הצלה רבים.

מסקנה: כיסוי ביטוחי בריאות הציבור מקיף של זיהום הליקובקטר פילורי יקדם את מיגור יפני אנשים נגועים ח פילורי, אשר הסיכון לפתח סרטן קיבה הוכח להיות גבוהה- הוא גם מספק לנו הזדמנות ייחודית ללמוד אם אינדיקציות רחבה יותר יכולים להאיץ את ההפחתה של סרטן קיבה ביפן באותו אופן שהיינו עדים ההפחתה של פוד.

© 2014 ס קרגר AG, באזל