איתור של הליקובקטר פילורי ירקות (סלטים סלטים).

- Aug 21, 2017-

איתור של הליקובקטר פילורי בירקות (סלטי חסות).

生菜.jpg

l. ביאס מורג'ון; גונזלס פליסר; ל 'מורנו מסונרו; י 'מורנו טריגו; MA Ferrus פרז
Universitat Politecnica de Valencia, ולנסיה, ספרד


Helicobacter pylori כבר classihed כמו מסרטן Class 1 על ידי WHO למרות H. pylori הוא פתוגן waterborne העיקריים, המופע שלה בירקות אינו ידוע. לכן, מטרת העבודה היתה ללמוד את נוכחותה בירקות טריים.

100 דגימות ירקות (21 תרד, 34 צ'רדס, 41 חסה ו 4 כרוב) נותחו על ידי PCR קונבנציונאלי, באמצעות פריימרים ספציפיים כדי להגביר קטע 394-BP מ גן WAA של H. pylori. Prepptive PCR דוגמאות חיוביות נחקרו גם על ידי PCR בזמן אמת באמצעות primers אותו. כדי לאשר את הזיהוי, amplicons היו לרוץ בתוך ג 'ל ואת להקות ספציפיות היו נכרת, מטוהרים ו sequenced. ההומולוגיה של הרצף עם מקביל הגן H. pylori גן faAori נקבע על ידי הפחתת BLAST.

על ידי PCR קונבנציונאלי, ב 5 מתוך 100 דגימות ספציפי 394-bp הלהקה התקבל, אבל עם מכתים עמום. תוצאות של PCR בזמן אמת של חמש דגימות אלה הראה את ערכי Tm צפוי (85.52-83.98) של amplicon. עם זאת, רק במדגם אחד חסה את השבר מוגבר הראה רצף מסוים H. pylori צפוי. על ידי יישור BLAST, המדגם היה 99-100% דומה לרצף גן ה. Pylori vacA שהתקבל מ- GenBank. זו הפעם הראשונה ש H. pylori זוהה במדגם ירקות בספרד.

למרות שיש צורך במחקרים נוספים, חסה יכולה למלא תפקיד חשוב בהעברת הליקובקטר לבני אדם, משום שהם נצרכים בדרך כלל ללא בישול והם מסוג הירקות הנצרכים ביותר בסלטים.