המומחים קוראים לשימוש ערב קהילתי בצ'ופסטיקס ולמנוע זיהום של הליקובקטר פילורי

- Apr 13, 2016-

ארגון הבריאות העולמי, הליקובקטר פילורי הוא השיעור הראשון של סרטן קיבה חומרים מסרטנים. מומחים ציין כי שיעור זיהום חיידקים גבוה ככל 50% - 80%, אין להשתמש במקלות אכילה, ייכשל אוכל נפרד הוא הגורם העיקרי שמוביל שיעור גבוה של.

מי אמר הסטטיסטיקה, השכיחות של הקיבה 17 אחוזים בשנה. שיעור הצמיחה של 43%. הליקובקטר פילורי זיהום בחולים עם סרטן קיבה שיעור של 78%, שיעור גילוי של עד 95% אחוז מהחולים עם כיב התריסריון, השכיחות של כיב קיבה הוא מעל 70%.

"מחקרים הוכיחו, זה הסיבה העיקרית של מופע, מופע חוזר אחרי טיפול של כיב פפטי, יכול גם להוביל סרטן קיבה, קיבה רירית הקשורים רקמת הלימפה לימפומה, הליקובקטר פילורי היה מי בבירור הגדירה כמחלקה אני גורם מסרטן." הרופא הראשון המסונפים החולים אנחווי הרפואה אוניברסיטת גסטרואנטרולוגיה קונג Derun אמר.

הוא ציין כי הליקובקטר פילורי, בעיקר באמצעות התפשטות "קואו-קואו" התפשטות "בצואה אורלי" באמצעות האכלה, נשיקות, התעטשות סביר נגועים. הארוחה המשפחתית שלנו לעיתים קרובות נאכל מנה לכל המשפחה, לעיתים רחוקות השתמש בצ'ופסטיקס קהילתי או סעודות, הליקובקטר הוא לעתים קרובות "מחלה אנושית, זיהום משפחה".