שאלות נפוצות של 13C אוריאה מבחן נשימה וריאות פילורי זיהום-2...

- Jul 05, 2016-

1. מהו הטיפול של כיב פפטי הנגרם על ידי הליקובקטר פילורי?

הטיפול כרוך בדרך כלל שילוב של אנטיביוטיקה ותרופות כדי להפחית את כמות חומצת הקיבה המיוצר, כגון מעכבי משאבת פרוטונים, חוסמי קולטן היסטמין, כמו גם הכנה ביסמוט, כגון Pepto-Bismol®, ליטול את הטבלייה במשך מספר שבועות.

^ חזרה להתחלה

2. האם כולם עם ה פילורי לקבל אולקוס?

לא, הרבה אנשים יש ראיות לזיהום, אבל יש סימפטומים של מחלת כיבית. הסיבה למה אנשים עם זיהומים ח פילורי לפתח כיב פפטי , וחלק אינם עדיין אינה מובנת.

^ חזרה להתחלה

3. כדאי לכולם להיבדק על ה פילורי?

מאז הזיהום נפוץ מאוד, רוב האנשים לא מקבלים פעם כיבים, בדיקות מומלץ בדרך כלל למי יש סימנים וסימפטומים.

^ חזרה להתחלה

4. כיצד אני להזדהם עם ה פילורי?

החיידקים הם האמינו להיות מועבר על ידי אכילת מזון או שתיית מים שזוהמו בחומר בצואה אנושית, או אולי דרך מגע עם צואה, קיא, או על ידי אדם נגוע. חשיפה בני משפחה עםה פילורי נראה האפשרות הסבירה ביותר עבור שידור.

^ חזרה להתחלה

5. האם כולם טיפול ח פילורי ישתפר?

הרוב המכריע של אנשים להשלים בהצלחה את טיפול אנטיביוטי משולב להיפטר אלה חיידקים מן הגליקמי שלהם. אולם, ההתנגדות של האנטיביוטיקה כמה עלולה להתרחש, לכן, החיידק יכול להמשיך להכפיל למרות טיפול מתאים.

^ חזרה להתחלה

6. אפשר לקבל עוד ח פילורי זיהום?

הטיפול אינו גורם אדם מחוסן, אז תמיד יש הפוטנציאל להפוך נגועים שוב.

^ חזרה להתחלה

7. מהי בדיקת הדם עבור ה פילורי נוגדנים לא מומלץ?

האגודה האמריקאית גסטרואנטרולוגיה, המכללה האמריקאית של הגסטרואנטרולוגיה, החברה מחלות זיהומיות של אמריקה והחברה האמריקאית למיקרוביולוגיה לא מומלץ בדיקת הדם נוגדן לשימוש שגרתית לאבחון זיהום ה פילורי או הערכת הטיפול בה, כמו המבחן לא יכולים להבדיל בין זיהום הנוכחי והקודם. עם זאת, יש מתרגלים הבריאות עדיין להשתמש במבחן זה. אם בדיקת הדם הוא שלילי, אז זה לא סביר כי האדם היה זיהום ה פילורי . אם זה חיובי, צריך להיות אישר את הנוכחות של זיהום ה פילורי הנוכחי עם C 13 אוריאה מבחן.