ח פילורי, סרטן קיבה: אסיה החידה

- Jul 28, 2016-

ח פילורי, סרטן קיבה: אניגמה אסיה


Hiroto Miwa M.D., F.A.C.G., מיי פ לך, מ. ד, וגם Nobuhiro סאטו, מ. ד המחלקה לגסטרואנטרולוגיה, אוניברסיטת Juntendo, בית הספר לרפואה, טוקיו, יפן; VA מערכת הבריאות סולט לייק סיטי, סולט לייק סיטי, יוטה


מופשט


התפלגות בפועל של הליקובקטר פילורי זיהום ומחלות קשורות שלה במדינות אסיה השונות שנוי במחלוקת. רק מידע מוגבל זמין לגבי נושא זה.


נדון בתפקיד ה פילורי בשנת סרטן קיבה דרך החוויה אסיה etiological. Seroprevalence של זיהום הליקובקטר פילורי במקצועות אסימפטומטיים, את שיעור ההיארעות השנתית של סרטן קיבה לכל 100,000 במדינות אסיה השונות מסוכמים של סקירות ספרות וסטטיסטיקה ארגון הבריאות העולמי, בהתאמה.


יש וריאציה intercountry גדולים השכיחות של סרטן קיבה, ה פילורי seroprevalence בין מדינות אסיה.


יש קשר חזק בין זיהום הליקובקטר פילורי לבין סרטן קיבה במדינות רבות, כגון יפן. לעומת זאת, השכיחות של זיהום הליקובקטר פילורי הוא גבוה במדינות מסוימות, כולל הודו, בנגלדש, אך דווח על שיעורי סרטן קיבה נמוכה.


אלו תצפיות שונים מייצגים את האניגמה אסיאתי.


גורמים אשר עשויים influence האטיולוגיה של סרטן קיבה כוללים המגוון הגנטי של ה פילורי זנים המזהם ההבדלים ברקע גנטי מארח קבוצות אתניות שונות, כולל הפרשת חומצת קיבה וגנטי פולימורפיזמים ציטוקינים proinflammatory.


גורמים אלה, נוסף על גורמים סביבתיים, כגון היגיינה אישית, הרגלי התזונה, reflect האטיולוגיה multifactorial של סרטן קיבה. (Am J Gastroenterol 2002; 97:1106 – 1112. © 2002 על ידי אני מתקפלת של גסטרואנטרולוגיה)