ה חיידקים פילורי מקושרת לשליטה הסוכר בדם בחולי סוכרת II סוג למבוגרים

- Jul 22, 2016-

ה פילורי חיידקים מקושר הסוכר בדם לשלוט בסוג למבוגרים סוכרת II


מחקר חדש של חוקרים במרכז הרפואי של אוניברסיטת ניו-יורק Langone מגלה כי הנוכחות של הליקובקטר פילורי (H. פילורי) בקטריה קשורה עם רמות גבוהות של המוגלובין glycosylated (HbA1c), סמן חשוב של רמות הגלוקוז בדם, סוכרת. הקשר היה חזק יותר אצל אנשים שמנים עם גבוה יותר הגוף מסת אינדקס (BMI).

התוצאות, אשר מציעה שהחיידקים עשויים לשחק תפקיד בהתפתחות סוכרת מבוגרים, זמינים באינטרנט של כתב העת של מחלות זיהומיות.

היו מספר מחקרים להערכת השפעת נוכחותו של ה פילורי על סוכרת תוצאות, אבל זו הפעם הראשונה לבחון את ההשפעה על HbA1c, סמן חשוב, אובייקטיבית על רמות הסוכר בדם לטווח ארוך, הסביר יו חן, PhD, MPH, פרופסור לאפידמיולוגיה ב NYU לרפואה, חלק מרכז רפואי אוניברסיטת ניו-יורק Langone.

"השכיחות של השמנת יתר, סוכרת גדל בקצב מהיר, כך שנדע יותר על הגורמים להשפיע על התנאים הללו, הסיכוי גדול יותר. עלינו לעשות משהו בקשר לזה," אמר ד ר צ'ן. להסתכל על ההשפעות של ה פילורי ב- HbA1c ומסופקים אם האגודה שונה לפי מצב ה-BMI, מה יכול להיות פיסת מידע לטיפול עתידי של סוכרת, היא הסבירה.

סוכרת סוג II גורמת המשוערת 3.8 מיליון מקרי מוות למבוגרים באופן גלובלי. היו דיווחים סותרים לגבי הקשר בין ה pyloriinfection לבין מסוכרת מסוג II. כדי להבין טוב יותר את היחסים betweenH. הליקובקטר פילורי לבין המחלה, ד ר חן, מרטין ג'יי בלאסר, MD, הפרופסור המלך פרידריך ה לרפואה פנימית ו פרופסור למיקרוביולוגיה, ניתחו נתונים משתתפים שני סקרי תזונה (NHANES III של NHANES 1999-2000) כדי להעריך את הקשר בין ה פילורי לבין רמות HbA1c ובריאות לאומי.

"השמנה היא גורם סיכון לסוכרת, ידוע כי BMI גבוהה קשורה HbA1c מוגברות. בנפרד, הנוכחות של ה pyloriis גם המשויך HbA1c מוגברות,"אמר ד ר בלאסר, אשר למד את החיידקים במשך יותר מ-20 שנה. "שיערנו כי בעל שני BMI גבוה, נוכחותם של ח פילורי היה אפקט סינרגיסטי, הגדלת HbA1c יותר מאשר הסכום של השפעת בודדים או גורם סיכון לבד. אנו יודעים כעת כי זה נכון."

ח פילורי חי בשכבת ריריות הקיבה איפה זה נמשכת כבר עשרות שנים. זה נרכש לרוב לפני גיל 10, מועבר בעיקר במשפחות. מחקרים קודמים של ד ר בלאסר אישרו של החיידק הקישור בכדי סרטן הקיבה, מבואר גנים הקשורים התקפה אלימה שלה, במיוחד גנים הנקראים cagA.

לגבי השיוך של ה פילורי HbA1c מוגברות, ד"ר חן בלאסר מאמינים שהחיידק עשוי להשפיע על הרמות של שני הורמונים הקיבה שעוזרות לווסת את רמת הסוכר בדם, הם מראים כי ולחסל ח פילורי באמצעות אנטיביוטיקה אצל אנשים שמנים ישנים מסוימים יכול להיות מועיל.

מחקר נוסף, יהיה צורך להעריך את ההשפעות הבריאותיות של ה פילורי ותרופות חדשות שמטרתן שלה בקרב קבוצות גיל שונות ועל מצב ההשמנה, המחברים ציינה.

"אם מחקרים עתידיים לאשר את הממצאים שלנו, זה עשוי להיות מועיל עבור אנשים בסיכון לסוכרת להיבדק לנוכחות של ה פילורי ובהתאם, גורם סיכון הפרופיל של הפרט" ד ר צ'ן.

ב נלווית של כתב העת של מחלות זיהומיות, דני כהן, PhD, מאוניברסיטת תל אביב בישראל, ציין כי בעוד מחקרים קודמים התייחס הקשר בין סוכרת סוג II, ה pyloriin דוגמאות קטנות, המחקר הזה, אתה טועה עצמאית גדול הלאומית של האוכלוסייה הכללית. ד ר כהן הסכים עם עורכי המחקר, רומז כי מבוגרים נגועים ח פילורי עם BMI גבוה יותר רמות, גם אם ללא תסמינים, ייתכן שיהיה עליך אנטי-ה פילורי הטיפול כדי לשלוט או למנוע מסוכרת מסוג II. אם ממצאי המחקר מאושרות, ד ר כהן כתב, "להם משמעות קלינית ועל בריאות הציבור."