איך אנחנו יכולים למנוע זיהום H.pylori בחיים?

- Oct 14, 2020-

1. לשטוף את הידיים לפני ואחרי ארוחות: זה נראה הרגל פשוט, אבל תמיד יש אנשים שלא שמים לב לפרט זה. הם רוחצים את ידיהם בחוסר תקלות ובאופן נוקב. קשה לנקות את החיידקים על הידיים שלך, עדיף לשטוף אותם עם סבון חיטוי.


2. לשטוף ממזון גולמי וקר: כאשר אתה יוצא לקנות מלונים ופירות, אני תמיד אוהב לטעום אותם. נראה שהם כלום. למעשה, הרבה אנשים בוחרים אותם. יהיו חיידקים רבים על מלונים ופירות. לשטוף אותם לפני אכילתם גלם. נקי, עדיף להשרות את הפירות מי מלח או מי חומץ במשך 10-20 דקות לפני האכילה. אלה שניתן לקלף נאכלים בצורה הטובה ביותר מקולפים.


3. עדיף להשתמש במערכת ארוחות מפוצלות לארוחות קבוצתיות: כאשר אתם אוכלים יחד, עליכם להכין כפית משותפת ומקלות אכילה, ולאחר מכן לחלק את הארוחה לצלחת או לקערה משלכם. עדיף להביא קערות ומקלות אכילה מיוחדים משלכם כשאנחנו אוכלים בחוץ. . כדי למנוע זיהום חיידקי או וירוס.


4. חולים עם H.pylori בבית צריך לשים לב לבידוד של כלי שולחן: כאשר יש חולה כזה בבית, אנחנו חייבים לשים לב להפריד זמנית את כלי השולחן שלהם מכלי השולחן של בן המשפחה כדי להבטיח כי בן המשפחה אינו נגוע על ידי המטופל. זה יכול לחזור למצב נורמלי אחרי תרופה.


5. שים לב לאכול שום ופרופוליס בתזונה שלך: בדרך כלל, אכילת שום ופרופוליס בתזונה שלך יכול לעזור להרוג H.pylori. זה גם יכול למנוע את ההתרחשות של מחלה זו. במיוחד להוסיף שום יותר בעת ערבוב מנות קרות בקיץ.


6. אם אתה תמיד מרגיש אי נוחות בבטן, אתה חייב ללכת לבית החולים לבדיקה