מה אנחנו יודעים על היתרונות של ה פילורי הטיפול בילדות

- Aug 01, 2016-

זיהום הליקובקטר פילורי מתרחשת ברחבי העולם, נרכשת בדרך כלל בשנות הילדות המוקדמות. זיהום זה בדרך כלל הולך להתגלות-תחילת כי זה לא לגרום מערך מסוים של כלב סימפטי צ-toms. בזמן זיהום הליקובקטר פילורי יכולות להימשך טיפול ללא הגבלת זמן עם אאוט, הראיות עולה כי דלקת חריפה יכולה להתרחש, לפתור באופן ספונטני לפני הפיתוח של נוגדנים לזיהוי. זיהום הליקובקטר פילורי כרונית היא כמעט תמיד גידול נרחב-panied על ידי גסטריטיס כרונית והוא מעורב הפתוגן-esis של וכיב, כיבי קיבה, לעתים רחוקות יותר, קרצינומה של הקיבה. גסטריטיס כרונית, כיב פפטי נפוצים יותר בקרב אוכלוסיות מבוגרים, בעלי הכנסה נמוכה. גסטריטיס כרונית ה פילורי-הקשורים הוא בדרך כלל ללא תסמינים, particu-larly אצל ילדים. מחלת סימפטומטי הקשורים עם זיהום הליקובקטר פילורי בדרך כלל נובעת מזיהום לטווח ארוך, מתרחשת בעיקר אצל מבוגרים.


מחקרים שונים חקרו את ההשערות הנוגעים זיהום הליקובקטר פילורי כגורם מגוון רחב של מחלות extragastric בילדים כגון התקשורת אזנים, זיהומים בדרכי הנשימה העליונים, מחלת חניכיים, אלרגיות למזון, תסמונת מוות בעריסה, אידיופטית היווצרות קרישי דם, סטטיסטיקה קצרה-יור. כיום, אין שום ראיה ברורה כי ח פילורי ממלא תפקיד בפתוגנזה של אחד מתנאים אלה.


הלימודים את היחסים בין זיהום הליקובקטר פילורי כדי חוסר ברזל בצ'יל-דרן היו תוצאות לא עקביות. בשנת 2011, אירופה ואת צפון אמריקה אגודות גסטרואנטרולוגיה ילדים, Hepatology, תזונה (ESPGHAN ו NASPGHAN) פרסמה עדכון הנחיות לניהול של זיהום הליקובקטר פילורי אצל ילדים. המדריך-שורות אלה, שפותחו באמצעות הערכה שיטתית של העדויות, מורכבת המלצות כדי רופאי ילדים על חקירת תסמינים במערכת העיכול. ההנחיות המדינה בגישה "מבחן ולהתייחס", אסטרטגיה העושה בדיקה לא פולשנית ולא אנדוסקופיה במערכת העיכול העליונה כדי לאבחן זיהום הליקובקטר פילורי ולטפל בחולים עם תוצאות חיוביות, אינה recom-תיקנה עבור ילדים חולים, למעט בנסיבות שצוינו.


בניגוד הנחיות אוכלוסיית הבוגרים, בדיקת ה פילורי אינו מומלץ לילדים על כאב בטן פונקציונלי. אסטרטגיה, בדיקה של פינוק הוא recom-לתיקון, עם זאת, עבור ילדים שיש להם קרובי משפחה מדרגה ראשונה עם היסטוריה של סרטן קיבה. הקווים המנחים ממליצים כי בדיקת זיהום הליקובקטר פילורי להיחשב אצל ילדים עם אנמיה מחוסר ברזל עקשן אחרי גורמים אחרים היה שלט-אאוט.


הזיהוי של משטרי הטיפול יעיל ביטול ילדים ח זיהומים פילורי נותר מאתגר, במיוחד עבור האוכלוסיות השכיחות גבוהה, אשר חווים לעיתים קרובות תדרים גבוהים כשל antimicrobial ההתנגדות וטיפול.


ההנחיות 2011 ממליצים צג-ing את שכיחות עמידים לאנטיביוטיקה ח פילורי מקומי

זנים של ילדים, מתבגרים, תפירה משטרי הטיפול בהתאם. מראה ניתוח מדיניות ה פילורי לבדוק ולטפל אסטרטגיות מיקוד מבוגרים-בינונית עד גבוהה הסיכון ה פילורי-induced השתרשה סביר להניח שתהיה חסכונית למניעת מחלות עיכול אחראי נטל גדול המחלה הכללית. מעט מאוד ידוע, עם זאת, על יתרונות בריאותיים לילדים מ לחסל את הזיהום. ערכנו סקירה שיטתית של העדויות לגבי יתרונות בריאותיים לילדים טיפול כדי למנוע זיהום הליקובקטר פילורי.